reettorit.

Hallitus

Koko hallituksen tavoitat osoitteesta reettorit_hallitus(at)uta.fi

Voit myös laittaa sähköpostia jokaiselle hallituslaiselle erikseen.

Aura Castrén – Puheenjohtaja Castren.Aura.M@student.uta.fi

Ville Jäppinen – Varapuheenjohtaja & koulutuspoliittinenvastaava ja kansainvälisyysvastaava

Jappinen.Ville.M@student.uta.fi

Julia Stolp – Rahastonhoitaja & työelämävastaava  Stolp.Julia.S@student.uta.fi

Ilona Vuori – Sihteeri & kulttuurivastaava Vuori.Ilona.A@student.uta.fi

Anni Hakala – Tuutorvastaava  Hakala.Anni.J@student.uta.fi

Terhi Tammelin – Tapahtumavastaava ja liikuntavastaava Tammelin.Terhi.V@student.uta.fi 

Vilma Hovi – Viestintävastaava ja työelämävastaava Hovi.Vilma.K@student.uta.fi 

Susanna Kupiainen – Koulutuspoliittinenvastaava ja yhdenvertaisuusvastaava Kupiainen.Susanna.a@student.uta.fi

Anni Piiroinen –  Viestintävastaava, ympäristövastaava ja aj-tilavastaava Piiroinen.Anni.E@student.uta.fi

Kati Aaltonen – Sosiaalipoliittinenvastaava ja maisterituutorivastaava Aaltonen.Kati.K@student.uta.fi 

 

Yhteystiedot

Koko hallituksen tavoitat osoitteesta reettorit_hallitus(at)uta.fi

Voit myös laittaa sähköpostia jokaiselle hallituslaiselle erikseen.