Hallitus

Ville Jäppinen - Puheenjohtaja ville.jappinen(at)tuni.fi

Reettorit ry:n hallitus kaudella 2019

Koko hallituksen tavoitat osoitteesta reettorit_hallitus( at )tuni.fi

Voit myös laittaa sähköpostia jokaiselle hallituslaiselle erikseen.

Esko Nieminen - Varapuheenjohtaja & koulutuspoliittinen vastaava, esko.nieminen(at)tuni.fi
Vilma Hovi - Rahastonhoitaja & tapahtumavastaava, vilma.hovi(at)tuni.fi
Janina Paananen - Sihteeri & kulttuurivastaava, janina.paananen(at)tuni.fi
Rosanna Lyytinen - Viestintävastaava & hyvinvointivastaava, rosanna.lyytinen(at)tuni.fi
Sonja Mansikkamäki - Viestintävastaava & kansainvälisyysvastaava sonja.mansikkamaki(at)tuni.fi
Ida Kalliosaari - Tuutorivastaava, ida.kalliosaari(at)tuni.fi
Meri Vuolle - Koulutuspoliittinen vastaava & yhdenvertaisuus- ja sosiaalipoliittinen vastaava, meri.vuolle(at)tuni.fi
Anni Hakala - Tapahtumavastaava & ympäristövastaava, anni.hakala(at)tuni.fi
Eevi Pitkänen - Tuutorivastaava, eevi.pitkanen(at)tuni.fi

Pestit

Oletko kiinnostunut hallitustoiminnasta? Onko mielessäsi joku pesti, jossa haluaisit toimia seuraavalla hallituskaudella? Vai oletko muuten vai utelias ja haluat tietää, mitä kukin hallituslainen tekee pestissään? 

Lue hallituspestien esittelyjä täältä!